(+48) 603 334 222

rmaciesza@wp.pl

Kancelaria Radcy Prawnego
Rafał Maciesza

ul. Czarnkowska 5

64-600 Oborniki

Kancelaria

Kancelaria powstała w roku 2006 i od początku swojego istnienia prowadzona jest jednoosobowo przez radcę prawnego Rafała Maciesza. Przed założeniem własnej kancelarii prawnej, przez blisko 10 lat zdobywałem doświadczenie w jednej z największych kancelarii prawnych w Poznaniu, prowadząc sprawy z niemalże każdej dziedziny prawa.

Kancelaria zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem spraw sądowych oraz zakładaniem, przekształcaniem i likwidacją spółek prawa handlowego.

Atutem Kancelarii jest stała współpraca z dwoma biurami notarialnymi, biurem tłumaczy przysięgłych oraz biurami rachunkowymi, co przekłada się na szybkość i sprawność prowadzonych spraw, zapewniając jednocześnie wysoki poziom obsługi prawnej. Nadto, z uwagi na ścisłą współpracę z organami egzekucji oraz niekonwencjonalne sposoby prowadzenia windykacji, Kancelaria szczyci się wysokim procentem spraw, w których wyegzekwowano należności klientów. Kancelaria świadczy usługi prawne dla podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych zarówno w formie stałej obsługi prawnej, jak i w formie pełnomocnictw do prowadzenia konkretnych spraw.